Hotel Belvedere: Luxusní ubytování za přijatelnou cenu

Hotel Belvedere: Luxusní ubytování za přijatelnou cenu

Pokud se chystáte na výlet do Prahy nebo se v hlavním městě hodláte zdržet z jakýchkoliv jiných důvodů, v prvé řadě jistě přemýšlíte nad vhodným ubytováním. Při výběru přitom rozhoduje několik faktorů. Patří mezi ně lokalita, poskytované služby, komfort a cena. V tomto článku zjistíte, proč právě hotel Belvedere přináší uspokojení ve všech ohledech.

Lokalita hotelu nabízí skvělou dostupnost

Hotel Belveder se nachází blízko centra Prahy, kousek od Národní Galerie moderního umění. V jeho blízkosti se nachází i Pražský hrad, holešovické výstaviště Incheba Expo Praha nebo fotbalová a hokejová aréna Sparta. Dostupnost hotelu nezajišťuje jenom taxi služba, ale také tramvajová zastávka v bezprostřední blízkosti hotelu nebo metro C, od něhož je hotel Belvedere Praha vzdálen pouhých 5 minut. Pro mezinárodní cestování je dostupné letiště Praha Ruzyně vzdálené jen 12 kilometrů.

hotel Belvedere Praha

Poměr ceny a kvality je vyvážený

Hotel má velký výběr pokojů podle počtu ubytovaných hostů, ale také podle vašich nároků na kvalitu ubytování. Můžete si vybrat ze 151 moderních pokojů s internetovým připojením zdarma. Pokud jsou však vaše nároky vyšší, je pro vás připravené ubytování v Executive patře, které obsahuje celkem 16 prostorných pokojů s klimatizací a internetovým připojením. K dispozici jsou i pokoje pro invalidní hosty nebo alergiky. Tento hotel v centru Prahy zároveň nabízí úměrné ceny, které kvalitě odpovídají a přitom nejsou přehnaně vysoké.

hotel v centru Prahy

Poskytované služby vám dají pocit jedinečnosti

Co se týče poskytovaných služeb, jistě budete příjemně překvapeni. Stravování je zajištěno v nekuřácké japonské restauraci s barem. V celém areálu hotelu je dostupné internetové připojení. Parkovat můžete v podzemní garáži a ubytování vám zpříjemní také hotelová prádelna, kadeřnictví, kosmetika a thajské masáže.

Pokud se chystáte na pořádání konference v Praze, je hotel Belvedere schopný zajistit také společenský sál nebo salónky na školení a semináře.

pořádání konference v Praze

Chystáte se do Prahy na výlet? Podívejte se na tyto tipy, zavedou vás na nevšední místa.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *