Hotel Brioni****

Hotel Brioni****

Hotel Brioni v Ostravě se vyznačuje vysokým standardem ****hvězdičkového hotelu. Hotel nabízí ubytování ve 43 vkusně a prakticky zařízených apartmánech a pokojích, jež byly začátkem roku 2004 kompletně renovovány pro váš pobyt. Ostravský hotel Brioni, kromě nadstandardně zařízených pokojů, disponuje restaurací s českými i mezinárodními specialitami, součástí je i bar. Pro pořádání banketů, konferencí či různých setkání jsou k dispozici konferenční prostory pro 100 osob. Součástí služeb hotelu je BEZPLATNÉ Wi-Fi připojení 20 MB/s, sauna či uzavřené placené parkoviště.

Vybavení hotelu

Hotel poskytuje svým hostům nadstandardní služby a nabízí 43 velkoryse zařízených pokojů a apartmánů kompletně renovovaných začátkem roku 2004. Kromě luxusně zařízených pokojů disponuje hotel také restaurací s místními i mezinárodními specialitami, kongresovým sálem pro cca 100 lidí (včetně veškerého konferenčního vybavení), školícím salónkem pro 16 osob, saunou, letní zahrádkou a mnoha dalšími lákadly. Samozřejmostí je přístup k vysokorychlostnímu internetu 20 MB/s, satelitní LCD TV atd.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou nekuřácké s možností individuálního nastavení klimatizace.

Pokoje Comfort jsou vybaveny sprchovým koutem, LCD TV 37cm, SAT, telefonem s přímou volbou, individuálně nastavitelnou klimatizací / topením, vysokorychlostním internetem bezdrátovým připojením k internetu Wi-Fi  20 MB/s. Možnost propojení dvou Comfort pokojů s jednou společnou koupelnou (max. pro 4 osoby).

Pokoje De Luxe o celkové rozloze 29-36m2 jsou zařízené nábytkem z masivu – buk v rustikálním stylu. Pokoje jsou vybaveny velkou koupelnou v provedeních mramor, žula či moderní obklad s rohovou vanou, minibarem, velkým koženým křeslem, v prostornějších pokojích s koženou sedačkou, LCD TV 55cm, SAT, psacím stolem, telefonem s přímou volbou, vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu Wi-Fi 20 MB/s. Možnost výběru pokoje s klimatizací i bez klimatizace.

Prostorné pokoje Junior Suite o celkové rozloze 40-50m2, zařízené nábytkem z masivu -buk v rustikálním stylu, jsou vybaveny velkou koupelnou s rohovou vanou nebo sprchovým koutem, psacím stolem, moderní koženou sedací soupravou, minibarem, LCD TV 55cm, SAT, telefonem s přímou volbou, individuálně nastevitelnou klimatizací / topením, vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu Wi-Fi 20 MB/s. Možnost přistýlky.

Executive Suite apartmány – 2 apartmány zařízené nábytkem z masivu- buk v rustikálním stylu s oddělenou ložnicí a obývací částí o celkové velikosti 40-50m2. Executive Suite jsou vybaveny velkou koupelnou v carrarském mramoru a rohovou vanou. Obývací část je zařízená moderní koženou sedací soupravou, psacím stolem, minibarem, LCD TV, SAT, telefonem s přímou volbou, vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu Wi-Fi 20 MB/s, případně s individuálně nastavitelnou klimatizací / topením. Na přání hosta lze uspořádat postele jako twin bed nebo double bed. Možnost přistýlky.

Billiard Suite apartmány – 2 apartmány zařízené nábytkem z masivu v rustikálním stylu s oddělenou ložnicí a obývací částí o velikosti 55-60m2. Billiard Suite jsou vybaveny velkou koupelnou v carrarském mramoru a rohovou vanou. Obývací část je zařízená moderní koženou sedací soupravou, psacím stolem, minibarem, TV 70cm, SAT, telefonem s přímou volbou, individuálně nastavitelnou klimatizací / topením, vysokorychlostním internetem 512 kb/s a bezdrátovým připojením k internetu Wi-Fi. Výběr ze dvou variant – billiardovým nebo kulečníkovým profesionálním stolem. Na přání hosta lze uspořádat postele jako twin bed nebo double bed.

Ceny

Ceny jsou uvedené v Kč včetně platné sazby DPH. V ceně je zahrnuta snídaně.

ONLINE REZERVACE ZDE

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *