Hotel Imperial****

Hotel Imperial****

imperial.jpgHotel Imperial****

Hotel Imperial je umístěn na atraktivním místě v centru Ostravy. Je zařazen do kategorie * * * * , má vlastní parkoviště s 46-ti místy a také garáže s kapacitou 41 automobilů a s mycí linkou.

 

budova.jpgHotel Atom****

Hotel ATOM je umístěn v klidové zóně Ostravy s výborným spojením do 4 km, vzdáleného centra města, rychlým tramvajovým napojením na všechna železniční a autobusová nádraží, 20 km vzdáleného letiště Ostrava-Mošnov.

 

stodolni01.jpgHotel A-trio

Hotel se nachází na známé Stodolní ulici. Nabízí ubytování ve 2-4lůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, Wifi připojení zdarma, samostatným WC, sprchou, kuchyňským koutem a šatníkem. V nadstandartu minibar.

 

hotel201.jpgHotel Brioni****

Hotel Brioni v Ostravě se vyznačuje vysokým standardem ****hvězdičkového hotelu. Hotel nabízí ubytování ve 43 vkusně a prakticky zařízených apartmánech a pokojích, jež byly začátkem roku 2004 kompletně renovovány pro váš pobyt. Součástí služeb hotelu je BEZPLATNÉ Wi-Fi připojení 20 MBs, sauna či uzavřené placené parkoviště.

 

maria1.jpgHotel Maria***

Hotel Maria je rekonstruovaný rodinný hotel v historické budově v centru města Ostravy s vlastním parkovištěm.

 

realne_foto.jpgHotel Veronika

Hotel Veronika * * se nachází v centru ostravské městské části Vítkovice, na hlavním náměstí tohoto obvodu, cca. 2 km od centra města.

 

nikolas_budova.jpgHotel Nikolas

Hotel Nikolas *** je situován ve středu Ostravy na ulici Nádražní, která spojuje centrum města s jeho hlavním nádražím. Díky své poloze je tedy ideálním výchozím místem pro realizaci všech Vašich aktivit v ostravském regionu.

 

1.JPGHotel Savoy

Hotel Savoy je umístěn v samotném centru Ostravy nedaleko železniční stanice Ostrava – Hlavní nádraží. Je zařazen do kategorie * * * .

 

photo1.JPGHotel Palác Elektra

V objektu Paláce Elektra se nachází 16 apartmá přímo vybízejících k okamžitému nastěhování.

 

 

1.JPGPension U Rašků

Penzion U Rašků se nachází v tichém a klidném prostředí lesa nedaleko centra Ostravy.

 

1.JPGHotel Garni

Hotel Garni se nachází uprostřed zeleně v klidné a tiché části Ostravy ve vilové čtvrti jen 7 minut od centra města.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *