Penzion Golf

Penzion Golf

Penzion Golf se nachází na rozloze 140 hektarů v malebné obci Čeladná v údolí beskydských hor v blízkosti hranic s Polskem a Slovenskem. 

Vybavení Penzionu

Hotel nabízí 28 pohodlných a moderně zařízených apartmánů, dětský koutek, salónek pro pořádání rodinných či firemních oslav, svateb, školení a jiných akcí, Piano bar se širokou nabídkou nápojů v příjemné večerní atmosféře a hlavně přátelský přístup každého zaměstnance hotelu ke všem hostům.

Pro maminky s dětmi Penzion Golf nabízí „baby room“ vybavený různými hračkami, knížkami, skluzavkou, TV s VHS pro sledování pohádek. Součástí Penzionu je také hlídané parkoviště pro 20 vozů a jeden autobus.

Součástí jsou také dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště s klubovnou a bohatým zázemím pro golfisty, stylová restaurace Golf s prosklenou terasou s výhledem na jezírko a jízdárna Prosper Horse Ranch.

V areálu se nacházejí tři běžecké stopy dlouhé dva, tři a pět kilometrů. Běžkaři mohou využít šaten v klubovně a občerstvit se v restauraci Golf.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem s ledničkou, TV s domácími i satelitními programy, připojením na Internet a telefonem. Většina pokojů má vanu a balkón. Celkovoá ubytovací kapacita 28 apartmánů s 81 lůžky, je rozdělena do 16 jednopokojových a 12 dvoupokojových. V hotelu je i bezbariérový apartmán pro handicapované.

Ceny

Součástí cen za ubytování je snídaně v hotelové restauraci! Přistýlka je zdarma, děti do 5 let bez svého lůžka – zdarma, zapůjčení dětské postýlky – zdarma. Všem hostům je k dispozici parkování zdarma.

ONLINE REZERVACE ZDE

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *