Roztančená večeře

Roztančená večeře

V každém hlavním městě se najdou významné stavby, které mají hodnotu historickou nebo architektonickou. Většinou to jsou stavby, které jsou během hlavní sezony v každodenním obležení turistů. V Praze je takových staveb nepřeberné množství, a to nejen v přímo v historickém centru, ale i v odlehlejších částech. Mísí se zde několik stavebních slohů, přičemž zástupce každého z nich patří k jedinečným památkám.

Tančící dům – mimořádná památka s dokonalým výhledem

Jedna z takových staveb, která se dobou svého vzniku řadí k těm nejnovějším památkám, je Tančící dům Praha. Jeho stavba byla dokončena až v roce 1996, přesto se při vyřčení jeho jména každému neomylně vybaví jeho podoba. Svým jedinečným architektonickým ztvárněním představuje stavbu, která vás na první pohled upoutá. Bohužel se právě díky tomuto prvku stala také stavbou, která se setkala s velkou vlnou kritiky. Všeobecně je složité najít správný kompromis při včleňování nových staveb do původní historické zástavby a zejména starší generace nevidí moderní stavby rády. Přesto se v tomto případě dá hovořit o zdařilém kroku. Stavba, která je také známá pod označením Ginger a Fred, představuje dokonalý architektonický prvek, představující tančící pár, který je vhodně zakomponovaný do okolního prostředí. Tančící dům je dnes neoddělitelnou součástí Prahy a je hojně vyhledáván turisty. Ne každý však ví, že se v jeho horních patrech nachází restaurace, jejíž návštěva vám může přinést dokonalý zážitek.

Povečeřte jako Ginger a Fred

Večeře v Tančícím domě vás nadchne nejen výbornou kuchyní, ale také luxusním prostředím a skvostným výhledem. Zatímco na vašem talíři se budou střídat lahodné pokrmy inspirované francouzskou kuchyní, vy si budete moci užívat výhled na ty největší pražské chlouby z dob dávno minulých. Jako na dlani zde budete mít Hradčany, Pražský hrad a Petřín. Večeře v Tančícím domě je dokonalým romantickým zážitkem, na který budete dlouho vzpomínat po všech stránkách. Pokud vás zajímá, jak si večeři v Tančícím domě objednat, podívejte se na stránky www.firmanazazitky.cz/vecere-v-tancicim-dome.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *