Hotel Mlýn Karlštejn boduje u dovolenkářů i firem!

Hotel Mlýn Karlštejn boduje u dovolenkářů i firem!

Hrad Karlštejn a jeho okolí patří k nejkrásnějším místům České republiky. Každý rok sem zavítá tisíce turistů. Je veliká škoda, když si na poznávání malebnosti místní krajiny vyhradíte jen jeden den. Nedaleko hradu se nachází hotel, ve kterém si můžete vychutnat atmosféru místa plnými doušky a tak dlouho, jak jen budete chtít. Z nabídky budete příjemně okouzleni…

Nejen pro chvíle odpočinku!

Hotel Mlýn Karlštejn vznikl citlivou rekonstrukcí starého mlýna, který byl postaven ještě dříve než samotný hrad. Důraz byl kladen především na zachování klidu časů dávno minulých. Co se týče vybavení, podařilo se perfektně skloubit malebnost a vymoženosti moderní doby. Součástí hotelu je wellness centrum s finskou saunou, vířivkou a fitness centrem.

Hotel Mlýn Karlštejn

Každý host jistě uvítá i stylovou rybí restauraci, kde může ochutnat skvělá jídla české i zahraniční kuchyně. Velkou předností místa je rozlehlý areál a bonusem nedaleké golfové hřiště. Hotel je ideálním místem, kde trávit romantický víkend ve dvou, odpočinkovou dovolenou a je jako stvořen pro firemní teambuilding. Hotel je připraven uspořádat rozmanité aktivity, které přispějí k posílení týmového ducha. Součástí pobytu pro firmy může být i garden party s grilováním, vyhlídkový let balonem, návštěva vinařských sklípků aj. Proč je teambuilding pro firmy extrémně důležitý? Vše shrnuje tento článek.

hotel pro firemní akce

Ubytování v luxusu 

Hotel nabízí ubytování hned v několika typech pokojů. Standardní pokoje nabízí příjemné prostředí a jsou určeny pro milovníky pohody. Toužíte-li po luxusu, plně vás uspokojí pokoje typu executive, jejich pomyslnou „třešničkou na dortu“ je volně stojící vana a výhled do širokého okolí. I pro pestrou nabídku pokojů je Karlštejn hotel pro firemní akce velmi dobrým řešením. Více se dozvíte na oficiálních stránkách hotelu www.hotelmlynkarlstejn.cz.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *