Užijte si život podle aristokrata

Užijte si život podle aristokrata

Luxusní dovolená může být pro každého! Užijte si pobyt se vší pompézností bez ohledu na to, zda se chystáte na prodloužený víkend či týdenní dovolenou s dětmi. Vyměňte letos stan a gril za opravdu špičkově vybavené pokoje s prostornou vanou a širokou nabídkou služeb. Jak by se vám líbilo zbavit se bolavých zad pod rukama zkušeného maséra, odpočinout si v bublinkách, popřípadě vytáhnout děti na pořádnou procházku?

Odpočinek napříč republikou

Pokud hledáte nová místa, zajímavé wellness světy a stejně tak lázně, v nichž jste doposud nebyli, pak si prohlédněte online nabídku spa včetně tipů na atraktivní ubytování. Díky přehlednému seznamu se můžete zaměřit na kteroukoliv oblast v naší republice, popřípadě soustředit svou pozornost k sousedům okolo, kde najdete nejen zajímavé hotely a balíčky na míru, ale stejně tak termální lázně s mnoha léčivými účinky. Rodinný pobyt si užijete i díky programu přímo v hotelu, často si smíte půjčit kola, využít dětský koutek, eventuálně zvolit datum, kdy se v blízkosti lázní konají trhy, dětské atrakce či jiné vyžití pro celou rodinu.

Velmi populární je oblast okolo Luhačovic. Najdete tady krásné lázeňské prostředí včetně tradiční kolonády a teplých oplatků a výborné kávy. Kromě různých cenových kategorií hotelů, penzionů a ubytování v soukromí nechybí cesty za prameny, jež jsou edukačního charakteru a navíc vás provedou krásným lázeňským centrem. Pod širým nebem na vás čekají koncerty, v blízkosti je také galerie s uměním a městská plovárna.

Lázně v Čechách

Své oblibě se těší též Konstantinovy lázně. Ty se sice řadí mezi menší české lázně, zato slibují poklidnou dovolenou, odpočinek v obklopení přírody a zeleně a stejně tak můžete sledovat lázeňský kalendář se zajímavými tipy po celý rok. Naučné stezky nadchnou malé i velké, sportování na kole, kolečkových bruslích  i s holemi pro komfortní chůzi přijdou na chuť i senioři. Nejen pro ně je navíc možnost v lázních vyzkoušet pétanque.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *