Hotel Fridrich

Hotel Fridrich

Hotel Fridrich se nachází u Těrlické přehrady na hlavní trase mezi Havířovem a Českým Těšínem. Krásné prostředí, stylový interiér a atmosféra restaurace Vás přenese do dob minulých.

Vybavení hotelu

Hotel poskytuje ubytování ve 13 dvoulůžkových pokojích, 3 jednolůžkových pokojích a 4 apartmánech pro čtyři osoby s možností přistýlky. V hotelu je také hotelová restaurace s kapacitou 60 míst, v níž můžete ochutnat originální kreace pokrmů z české a světové kuchyně. Pro konání společenských a firemních akcí je k dispozici nejen restaurace ale také salonek pro 40 osob a banketka pro 20 osob. Za pěkného počasí lze využít posezení na letní terase s kapacitou 50 míst. K dispozici je parkoviště.

Relaxační centrum

Relaxační centrum v Hotelu Fridrich nabízí finskou parní saunu, bazén pro ochlazení (patří k saunám a neslouží k plavání), odpočinkovou místnost. Cena za 90 minut v celém relaxačním centru je 100,- Kč. Cena pro ubytované hosty je 60,- Kč / osoba / pobyt. Otevírací doba sauny je pondělí – neděle 15:00 – 22:00 hod. (20:30 poslední zákazník).

Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí.

Ceny

Ceny jsou uvedeny s DPH bez snídaně. Pro skupiny lze zajistit snídaně, polopenzi nebo plnou penzi dle přání. Platnost cen od 1.1.2007. Přijímáme platby stravenkami a platebními kartami.

ONLINE REZERVACE ZDE

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *