Hotel Pratol

Hotel Pratol

Hotel Pratol se nachází na jihovýchodním okraji Prahy u městečka Říčany poblíž dálnice D1 Praha – Brno. Je situován na dosah pamětihodnostem Prahy, ale i přírodě, parkům a lesům. Svojí polohou nabízí ideální příležitosti nejen pro návštěvníky Prahy, ale i pro ty, kteří chtějí poznat ostatní kulturní památky České rebubliky (Kutná Hora, Komopiště a další).

Vybavení hotelu

50 účelně vybavených pokojů s vlastním příslušenstvím, příjemná restaurace a rovněž bazén a sauna, které dokáží zpříjemnit pobyt i při nepříznivém počasí. Firemní klientela ocení konferenční sály, které zaručují nerušené pořádání firemních akcí, i kvalitní stravovací služby dle svých požadavků. Hotel má vlastní uzavřené parkování a myčku. V hotelu je také k dispozici WiFi připojení k internetu, na recepci je možné zapůjčení vysoušeče vlasů, rovněž prodej suvenýrů, nápojů, cigaret a základních hygienických potřeb.V době provozu restaurace je zajištěn room servis, recepce je k dispozici hostům nonstop.

V hotelu jsou k dispozici 4 salonky s kapacitou až 90 míst, každý s denním světlem. Ve všech je možné pořádat menší konference, obchodní jednání, prezentace firem, školení a výstavy. Kromě kvalitního technického vybavení je možno zajistit občerstvení, coffee breaky, obědy nebo večeře, ale i kulturní představení. Pro osvěžení po náročném školení je možné využít hotelový bazén.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC), telefonem s přímou provolbou a barevným televizorem se satelitním připojením.

Ceny

V ceně ubytování je snídaně formou buffetu, obědy nebo večeře možno zajistit v restauraci. Ceny zahrnují DPH a místní poplatky.

Cena pronájmu konferenčních prostor je závislá na termínu konání, délky trvání akce, počtu účastníků, typu použité techniky a dalších objednaných služeb. Je možno připravit individuální kalkulaci.

ONLINE REZERVACE ZDE

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *