Hýčkejte své tělo i duši v Boutique hotel Absolutum

Hýčkejte své tělo i duši v Boutique hotel Absolutum

Za okny panuje sychravé počasí, které se odráží i v náladě mnohých z nás. A tak se rozpomeňte na léto a dopřejte svému tělu i duši blahodárný pocit z odpočinku v jednom z oblíbených pražských wellness hotelů.

Tělo si zde můžete nechat hýčkat řadou příjemných ozdravujících procedur, chuťové pohárky pak jistě potěšíte lahodnými pokrmy ze zdejšího fresh restaurantu Salut. Finská sauna, relaxační nebo exotické masáže, solárium s kolagenem pro zdravé opalování, zážitková sprcha, ochlazovna s ledovým bazénkem či privátní koupel ve speciální vířivé vaně – tím vším si můžete navodit tu správnou romantiku v tichém pražském hotelovém prostředí. Vždyť kdo by v dnešním uspěchaném světě odolal například takové životadárné bylinné aromatické koupeli?

Prostory v Boutique hotel Absolutum navíc působí útulným a rustikálním dojmem, který je zároveň vysoce moderní a vzdušný. Pokoje vás oslní svým důkladně promyšleným designem, jejichž styl se odráží prakticky v celé architektuře hotelu. Luxusně vyhlížející mramorová koupelna, příjemně vytápěné podlahy, praktický minibar, televize, wifi či sklenička kvalitního vína zdarma… Co víc si přát na takovém ozdravném pobytu podbarveném romantikou v klidu soukromí? Z některých pokojů můžete dokonce i dohlédnout na Tróju nebo na blízkou botanickou zahradu. Toužíte se po chvilce v bazénu zahřát u krbu? Boutique hotel Absolutum vám vaše přání hravě splní.

Od hotelu v Praze 7 v Holešovicích vám postačí jen pár minut jízdy, a tak si po příjemné masáži či romantické chvilce v bazénu můžete užít i trochu té kultury v historickém centru Prahy.

Rádi byste dopřáli svému tělu a duši to, co si právem zaslouží? Přijeďte do pražských Holešovic a navštivte příjemný wellness hotel v Praze – oázu klidu a maximálního pohodlí, kde vás naučí opravdu milovat své tělo a povznést se nad všechny starosti každodenního života.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *