Dovolenou v Česku si neužívají jen cizinci

Dovolenou v Česku si neužívají jen cizinci

Když se řekne dovolená, většinou si představíme moře a pláž v některé z vyhledávaných přímořských destinací. Přitom naše země nabízí všechno, co ke správné dovolené patří: nádhernou přírodu, zajímavá historická místa, architektonické památky, samozřejmě i mnoho kulturních a sportovních zážitků. Proč tedy odjíždět daleko do světa, když máme tolik možností přímo před nosem?

Prahu nám zbytek světa závidí

Patří k nejnavštěvovanějším městům v Evropě, její bohatá historie, architektura, v níž jsou zastoupeny všechny stavební slohy, kulturní i sportovní akce, to vše celoročně láká statisíce návštěvníků.

Dopřejte si dovolenou v moderním pohodlném hotelu v centru Prahy, odkud je jen kousek k nejdůležitějším historickým památkám, a zároveň máte po ruce nejoblíbenější obchodní centra. To vše nabízí hotel Ibis Old Town v Praze na Starém Městě.

Čekáte obchodní partnery ze zahraničí? Hotel nabízí jídelní koutek a trendy lobby bar s velkým výběrem občerstvení po celých 24 hodin. V tomto moderním, klimatizovaném prostředí se vaši hosté budou cítit skvěle a vy budete výborně uzavírat důležité obchody.

Dovolená v Praze nemusí být drahá

Ubytování v pražských hotelích často považujeme za drahé a pro většinu z nás finančně nedostupné. To je také důvod, proč myšlenku na dovolenou v hlavním městě zavrhneme dřív, než si zkontrolujeme možnosti.

Pravda je ale jiná, k dispozici jsou i poměrně levné hotely v centru Prahy, ve kterých prožijete krásné chvíle s nádechem luxusu za cenu i nižší, než platíte v přímořských letoviscích.

Ubytování v jiných lokalitách

Každý kout naší země má co nabídnout a všude je možné zajistit si vhodné ubytování. Zastánci tuzemských rekreací se stále častěji uchylují k hotelu v některém z větších měst, odkud pak vyjíždí na krátké i delší výlety. Pokud máte zájem o podobnou dovolenou a zajímáte se například o ubytování v centru Ostravy, Olomouce nebo Plzně, zkuste internetové stránky Accor Hotels s jejich bohatou nabídkou našich i zahrančních hotelů.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *