Kouzelný eurovíkend v Rakousku v březnu

Kouzelný eurovíkend v Rakousku v březnu

Láká Vás prožít zimní dovolenou na svazích Alp, kde byste si do sytosti mohli užít zimních radovánek? Ideální volbou se pro Vás může stát eurovíkend Rakousko.

Kouzelný eurovíkend v Rakousku na sklonku zimní sezóny

Rakousko bývá často označováno jako kolébka alpského lyžování. Již v roce 1904 zde byla nedaleko Arlberského průsmyku první sjezdovka na světě. Rakousko nabízí nejen kvalitně upravované sjezdovky, ale také moderní lanovky. Zatímco v Česku byste většinou v březnu sníh jen stěží hledali, v Rakousku si užijete lyžování také na sklonku zimní sezóny. Ubytování pro Vaši pohodovou dovolenou můžete rezervovat zde www.firmanazazitky.cz/eurovikend-v-breznu/. Rakousko je u lyžařů oblíbené také díky proslulé rodinné atmosféře a pohostinnosti. Venkovská atmosféra na Vás dýchne v hotelích a penzionech vybudovaných v alpských údolích. Za skvělou lyžovačkou si můžete vyjet například do lyžařské oblasti Ski amadé, Top Ski Top Ski Kärnten / Osttirol, Zillertal nebo Kitzbüheler Alpen. Vaši návštěvu si však zaslouží také lyžařská střediska v menších regionech.

Rezervujte si již dnes ubytování v Rakousku

Ubytování pro Vaši zimní dovolenou nebo prodloužený víkend můžete hledat prostřednictvím internetového zábavního portálu Firmy na zážitky. Stejným způsobem můžete najít místo pro dovolenou v Německu. Tato společnost pro Vás ve spolupráci se značkou Hotelcard balíček s názvem Eurovíkend pro dva, který obsahuje poukaz se třemi čísly. Každé číslo přitom je možné použít pro rezervaci ubytování na jednu noc pro dvě osoby. Sami se tak můžete rozhodnout, zda použijete všechny tři čísla pro jedno ubytování nebo prožijete romantickou atmosféru kouzelného Rakouska ve více hotelích. Rakousko však nenabízí pouze dech beroucí zimní dovolenou v horských střediscích, ale můžete prožít také krásné chvíle při návštěvě pamětihodností ve Vídni, Salcburku nebo třeba v Innsbrucku.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *