Levný hotel v samém srdci Prahy

Levný hotel v samém srdci Prahy

Jestliže plánujete výlet do Prahy, rozhodně musíte počítat s většími výdaji. Praha patří mezi světové unikáty a to se podepisuje tak na cenách v obchodech a stáncích. Největší položku hraje ubytování, ale v tomto případě se můžete vyhnout předraženým hotelům a vsadit na osvědčenou klasiku. Hotel, který se nachází v centru Prahy, vám učaruje. Je pohostinný, nabízí přátelskou atmosféru, moderní zařízení a úchvatnou atmosféru historického jádra města.

Hotel se třemi hvězdičkami

Hotel Andante patří mezi tří hvězdičkové ubytovací kapacity v hlavním městě. Na rozdíl od jiných hotelů se ale jedná o hotel v centru Prahy, pár kroků od Václavského náměstí, čímž vám značně otevírá možnosti vyžití. Hotel poskytuje ubytování v jednolůžkových, dvou i třílůžkových pokojích a stejně tak je připraven na rodiny s dětmi. Vedle atraktivní ceny za ubytování získáte také stabilní připojení k wifi síti a bohatou snídani, která se vždy nese v přátelském duchu. Vynikající poloha vás doslova pobízí k objevování pražských čtvrtí, do nichž se můžete přepravovat metrem či pěšky. Zaručeně musíte vidět Karlův most nebo Pražský hrad. Národní divadlo a Staroměstské náměstí jsou tradiční zastávkou všech věkových skupin. V centru hlavního města se nachází také řada obchodních center a zajímavých uliček s pouličními prodavači a stánky.

Ušetřete díky výhodným balíčkům

Cestovat do Prahy vyžaduje pečlivé přípravy. Proto v momentě, kdy máte stanovený termín, rezervujte si svůj pokoj a můžete výrazně ušetřit! Atraktivní slevy a cenově výhodné balíčky tohoto milého hotelu vám umožní zůstat v Praze déle za stejnou cenu! Nezapomeňte sledovat aktuální akce, ale také sportovní klání v Praze či neopakovatelné kulturní zážitky. U všeho můžete být, aniž by vás výlet do Prahy stál majlant. Čím dříve rezervujete, tím větší máte jistotu, že si návštěvu stověžaté Prahy užijete na maximum!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *